Zdraví

Přírodní deodorant bez hliníku - deo Tea krém - 50 ml

Cena s DPH: 
189
220
Dostupnost: nedostupné
+
Nedostupné

Přírodní deodorant bez obsahu hliníku s jemnou vůní zeleného čaje si zamilujete na první pohled. Krémový deodorant má příjemnou konzistenci i lákavé složení. Obsahuje přírodní oleje a další složky, které jsou perfektními pomocníky pro potlačení nepříjemného pachu při pocení. Díky tomu, že nezabraňuje samotnému pocení, nenarušuje tělesnou rovnováhu. Deodorant ze 100% přírodních surovin značky Mydlitto vás ochrání 8 hodin a v zimních měsících dokonce až 12 hodin. Koupit si u nás můžete 50ml balení.

SLOŽENÍ: butyrospermum parkii butter, cocos nucifera oil, sodium bicarbonate, potato starch modified, parfum natural

Bambucké máslo

Bambucké máslo je bezpečné pro všechny typy pleti, i tu alergickou a podrážděnou. Má hydratační účinky, díky kterým dochází obnově bariéry vaší pokožky a vnějším prostředím. Výhodou bambuckého másla je, že nemastí pokožku. Obsahuje totiž vysoké hladiny kyseliny linolové a olejové, což jsou dvě kyseliny, které se navzájem vyrovnávají.

Má protizánětlivé účinky a je to významný antioxidant. Má antibakteriální a protiplísňové účinky a může pomoci předcházet akné. Bambucké máslo pomáhá zvyšovat produkci kolageny a podporovat regeneraci buněk. Poskytuje zvýšenou ochranu proti slunci. Bambucké máslo může pomoci uklidnit stavy, jako je ekzém, dermatitida a psoriáza, což je u deodorantu velkou výhodou.

Kokosový olej

Kokosový olej má antimikrobiální účinky, takže dokáže zatočit s běžnými bakteriemi jako Staphylococcus aureus a kvasinkami Candida albicans, které jsou běžným zdrojem kvasinkových infekcí u lidí. Studie ukazují, že kokosový olej může zlepšit vlhkost suché kůže a zmírnit příznaky ekzému.

Soda bicarbona

Soda bikarbona ma mnoho skvělých účinků, pokud se omezíme na ty kosmetické, tak o ní lze říci, že dokáže odstranit zápach potu díky tomu, že vůně jsou méně kyselé. V přírodních deodorantech je tak nepostradatelnou složkou. Soda pomáhá zklidnit svědění kůže, i to od spálení na sluníčku. Pomáhá léčit mozoly, praskliny na patách a otlaky. Příznivě působí na akné, ekzém i psoriázu.

Přírodní deodorant bez hliníku s vůni zeleného čaje - 50 ml je krémový deodorant ze 100% přírodních složek. Účinně zabraňuje pachu a vydrží vás chránit 8-12 hodin. Deodorant můžete koupit v našem eshopu.
Zdravá výživa

 301 
  Komentáře

YouTube
Obrázek
KOMENTÁŘ