Zdraví

SOUTĚŽ: Podpořte své zdraví pravidelnou dávkou omega 3!

14.09 2020|Soutěže
SOUTĚŽ: Podpořte své zdraví pravidelnou dávkou omega 3!

Podzim je tady a s nižšími teplotami je třeba více dbát i o naši obranyschopnost. Naše tělo je v sychravých dnech náchylnější k onemocnění, a právě proto je vhodný čas dodat mu látky, které podpoří zdraví a obranyschopnost. Soutěžte o roční balení OmegaMarine Forte+ od norské společnosti NaturaMed, které nabízí ideální kombinaci omega 3 a vitamínu D. Tento doplněk stravy tak přispívá k normální funkci zraku, mozku a srdce a zároveň posiluje imunitní systém.

Velkou roli by nejen na podzim měla hrát pestrost našeho jídelníčku. Strava je tím hlavním, co ovlivňuje naše celkové zdraví a vitalitu. Ne vždy ale dokážeme celou naši potřebu vitamínů a minerálů pokrýt jen z pestré stravy. Častým příkladem bývá třeba nedostatečná konzumace ryb.

Z výzkumu společnosti Eurostat vyplynulo, že průměrný Čech konzumuje pouze 8 kg ryb ročně, což je o 60 % méně, než sní průměrný Evropan. Jestli jste i vy mnoho ryb za poslední měsíc nesnědli, pak je vhodné dodat omega-3 třeba pomocí doplňku stravy OmegaMarine Forte+. Díky jeho složení, které kombinuje hned čtyři typy mastných kyselin – omega 3, 6, 7 a 9, je ideálním zdrojem zdravých tuků. Obsahuje lososí olej získaný z masa lososů žijících v nejčistších vodách norských fjordů, který je pro lidské tělo nejlépe vstřebatelný. Přispívá správné funkci srdce, mozku a očí.

OmegaMarine Forte+ zároveň posiluje i imunitu, protože obsahuje 100% denní dávku vitamínu D. Úbytek slunečního záření nám tedy ani na podzim nemusí dělat těžkou hlavu. Vitamín D má pozitivní účinky na imunitní systém, normální vývoj kostí, zubů a svalů.

Zahrajte si s námi a tři výherci se mohou těšit na roční balení OmegaMarine Forte+ od společnosti NaturaMed. Soutěž proběhne ve třech kolech. V každém kole vám položíme jednu soutěžní otázku a vyhlásíme jednoho vítěze.

1. soutěžní otázka: - soutěžíme od 15. 9. do 25. 9. 2020

Ze kterého rybího oleje se vyrábí OmegaMarine Forte+?

a) z tuňákového oleje

b) z makrelího oleje

c) z lososího oleje

VÝSLEDKY 1. KOLA SOUTĚŽE: Výhercem prvního kola naší soutěže o roční balení OmegaMarine Forte+ od společnosti NaturaMed se stala paní Jana Papajová Plzová. Gratulujeme k výhře.

2. soutěžní otázka: soutěžíme od 1. 10. do 15. 10. 2020

Kolik kg ryb ročně konzumuje průměrný Čech podle výzkumu společnosti Eurostat?

a) 5 kg

b) 8 kg

c) 15 kg

VÝSLEDKY SOUTĚŽE: Výhercem 2. kola soutěže o ročního balení OmegaMarine Forte+ od společnosti NaturaMed se stává paní Martina Antalová. Gratulujeme k výhře a zasíláme!

3. soutěžní otázka: - soutěžíme od 21. 10. do 31. 10. 2020

Jaké typy mastných kyselin obsahuje doplněk stravy OmegaMarine Forte+?

a) Omega 3, 6, 7 a 9

b) Omega 3 a 6

C) žádné

VÝSLEDKY SOUTĚŽE: Výhercem 3. kola soutěže o ročního balení OmegaMarine Forte+ od společnosti NaturaMed se stává pan Miroslav Rotter. Gratulujeme k výhře a zasíláme!

Omega Marine ForteSOUTĚŽ: Podpořte své zdraví pravidelnou dávkou omega 3!
Zdravá výživa

 302 
  Komentáře

YouTube
Obrázek
KOMENTÁŘ