Zdraví

SOUTĚŽ: Podpořte své zdraví pravidelnou dávkou omega 3!

14.09 2020|Soutěže
SOUTĚŽ: Podpořte své zdraví pravidelnou dávkou omega 3!

Podzim je tady a s nižšími teplotami je třeba více dbát i o naši obranyschopnost. Naše tělo je v sychravých dnech náchylnější k onemocnění, a právě proto je vhodný čas dodat mu látky, které podpoří zdraví a obranyschopnost. Soutěžte o roční balení OmegaMarine Forte+ od norské společnosti NaturaMed, které nabízí ideální kombinaci omega 3 a vitamínu D. Tento doplněk stravy tak přispívá k normální funkci zraku, mozku a srdce a zároveň posiluje imunitní systém.

Velkou roli by nejen na podzim měla hrát pestrost našeho jídelníčku. Strava je tím hlavním, co ovlivňuje naše celkové zdraví a vitalitu. Ne vždy ale dokážeme celou naši potřebu vitamínů a minerálů pokrýt jen z pestré stravy. Častým příkladem bývá třeba nedostatečná konzumace ryb.

Z výzkumu společnosti Eurostat vyplynulo, že průměrný Čech konzumuje pouze 8 kg ryb ročně, což je o 60 % méně, než sní průměrný Evropan. Jestli jste i vy mnoho ryb za poslední měsíc nesnědli, pak je vhodné dodat omega-3 třeba pomocí doplňku stravy OmegaMarine Forte+. Díky jeho složení, které kombinuje hned čtyři typy mastných kyselin – omega 3, 6, 7 a 9, je ideálním zdrojem zdravých tuků. Obsahuje lososí olej získaný z masa lososů žijících v nejčistších vodách norských fjordů, který je pro lidské tělo nejlépe vstřebatelný. Přispívá správné funkci srdce, mozku a očí.

OmegaMarine Forte+ zároveň posiluje i imunitu, protože obsahuje 100% denní dávku vitamínu D. Úbytek slunečního záření nám tedy ani na podzim nemusí dělat těžkou hlavu. Vitamín D má pozitivní účinky na imunitní systém, normální vývoj kostí, zubů a svalů.

Zahrajte si s námi a tři výherci se mohou těšit na roční balení OmegaMarine Forte+ od společnosti NaturaMed.

Soutěžní otázka:


Ze kterého rybího oleje se vyrábí OmegaMarine Forte+?


a) z tuňákového oleje

b) z makrelího oleje

c) z lososího oleje

Své odpovědi nám piště na na náš email info@zdravezdravi.cz. Slosování proběhne 25. 9. 2020. Výherce bude informován emailem v den slosování. Výhra mu bude zaslána poštou.

Omega Marine Forte
Zdravá výživa

 300 
  Komentáře

YouTube
Obrázek
KOMENTÁŘ