Zdraví

Psychologie


Psychologie

Psychologie

Psychické zdraví je stejně důležité jako zdraví fyzické, proto jsme si pro vás připravili kategorii psychologie, ve které se věnujeme všem problémům psychiky. Denně pro vás máme tématické články a novinky z oblasti psychologie od renomovaných odborníků z České republiky i ze světa.

Články

Články z psychologie vybíráme z nejrůznějších oblastí, od dětské psychologie, rodiny, partnerských vztahů, sexu, osobního rozvoje až po duševní zdraví, kde se dostáváme do oboru psychiatrie. Často se věnujeme problémům současné doby, jako jsou deprese, poruchy příjmu potravy, drogová závislost nebo sebevražedné sklony. Reagujeme na současné vlivy jako jsou sociální sítě a jejich vliv na lidskou psychiku. Snažíme se, aby v kategorii psychologie byly kvalitní články, které zasáhnout jednotlivá témata do hloubky tak, aby vám přinesly co největší užitek.

Novinky

Sledujeme za vás i nejnovější trendy a vědecké výzkumy z dané oblasti, ať v České republice nebo v zahraničí. Novinky vám pak přeneseme do pochopitelné a příjemné formy, tak aby vás zábavnou formou poučily.