Zdraví

Soutěž o knihu "DEN, KDY JSEM SE NAUČIL ŽÍT"

28.10 2019|Soutěže
Soutěž o knihu "DEN, KDY JSEM SE NAUČIL ŽÍT"

Nový román autora světoznámého bestselleru Muž, který chtěl být šťastný je poutavě napsaným příběhem, který osloví každého, kdo se zamýšlí nad sebou samým, hledá odpověď na otázku po smyslu života a chce se stát strůjcem svého osudu.

Pokud chcete mít tuto knihu doma, zasoutěžte si s námi o ni. Stačí, když správně odpovíte na soutěžní otázku, dáte LIKE našemu příspěvku, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a sdílejte jej se svými přáteli. Pokud preferujete INSTAGRAM, můžete se stát fanoušky naší stránky tam. Samozřejmostí je like příspěvku a jeho sdílení. Soutěž o knihu Laurent Gounella bude trvat do 15. 11. 2019.

Soutěžní otázka

Jak se jmenuje nemoc, kterou způsobuje kouření elektronických cigaret?

a) Evoli

b) EVALI

c) Rakovina plic

Nápověda: Odpověď najdete na našem webu.

Pravidla soutěže:

Na soutěžní otázku můžete odpovědět na naší stránce na Facebooku, přímo pod příspěvkem. Podmínkou je, podpořit naší Facebookovou skupinu, dát like skupině i příspěvku a sdílet jej se svými přáteli.

Slosování proběhne 15. 10. 2019. Ten den zveřejníme i vítěze.

Níže si můžete přečíst, co od knihy můžete očekávat

Představte si, že se jednoho obyčejného nedělního odpoledne procházíte po nábřeží v sanfranciském přístavu, celkem nezúčastněně pozorujete dění kolem, když v tom vás chytne za ruku mladá cikánka a nabídne se, že vám z dlaně přečte budoucnost. Nebráníte se a pro pobavení a snad trochu i ze zvědavosti nabídku přijmete.

Cikánka si vaši dlaň zkoumavě prohlíží, po chvíli však její tvář zbledne, v jejích očích se zračí nepředstírané zděšení. Zlověstná věštba, kterou posléze vysloví, vás nenechá chladným, a třebaže jste racionálně založený člověk a na věštecké předpovědi nevěříte, od tohoto okamžiku už nemůžete žít poklidným, stereotypním způsobem jako doposud a váš život se převrátí vzhůru nohama. Co když cikánka nelhala, co když na jejích slovech něco je? A proč vzápětí po vyslovení věštby zmizela, aniž vás požádala o peníze?

Nový život

Od té chvíle se pro vás všechno změní, vše, co jste dosud považovali za důležité, po čem jste se pídili, oč jste usilovali a čemu jste věřili, vám najednou připadá pošetilé a nicotné. Tváří v tvář konečnosti života si uvědomíte, že musíte celou svou existenci od základů proměnit. Musíte se naučit skutečně žít.

Právě to se přihodilo Jonathanovi, hlavnímu hrdinovi románu Den, kdy jsem se naučil žít. Pod dojmem osudového setkání s věštkyní se Jonathan vypraví na dlouhou cestu za sebepoznáním, cestu plnou událostí, setkání a zážitků, které jej přimějí radikálně přehodnotit svůj vztah k druhým, ke světu a především k sobě samému.

Milujete knihy? Máme pro vás jednu v naší soutěži. Získejte zdarma knihu Den, kdy jsem se naučil žít. Stačí jen odpovědět na soutěžní otázku a podpořit naší skupinu na Facebooku.
Zdravá výživa

 303 
  Komentáře

YouTube
Obrázek
KOMENTÁŘ