Zdraví

DIY


DIY

DIY nápady a rady

Do it yourself, ve zkratce DIY pochází z angličtiny a znamená, udělej si sám. My se v kategorii DIY návody věnujeme výrobě domácích léků, kosmetiky, čistících prostředků a mnoha dalších vychytávek, které mohou být prospěšné vašemu zdraví. Jde nám o to, že přírodní cesta je vždy lepší, než
ta chemická. Valnou většinu kosmetických a léčebných prostředků si můžeme vyrobit doma a v mnohem větší kvalitě s mnohem větší účinnosti, což je důvod, proč u nás na Zdravém zdraví vznikla kategorii DIY. Máme pro vás skvělé DIY návody, nápady i rady.

DIY kosmetika a léky

"Příroda je mocná léčitelka", říká jedno naše přísloví. A musíme mu dát za pravdu. Přírodní kosmetika je šetrnější k pokožce i vnitřním orgánům. Navíc je často i účinnější, protože v chemické kosmetice se velmi často používají látky, které mají vedlejší účinky, takže v konečném důsledku může třeba krém proti vráskám vrásky způsobovat. To se u přírodní kosmetiky vyrobené DIY nemůže stát. Stejně tak je to mu u léků. U toho, co si vyrobíte sami, vždy dokonale znáte složení. DIY návody vám umožní přizpůsobit si kosmetiku i léky podle sebe.