Zdraví

10 vlastností, které mají pouze chytré ženy

05.01 2017|Psychika
10 vlastností, které mají pouze chytré ženy

Ženská moudrost? Co zahrnuje tento koncept? Jaké vlastnosti má chytrá žena? Našli jsme pro vás seznam deseti kvalit, které by žádné moudré ženě neměly chybět.

1. Její svět se netočí jen kolem mužů

Taková žena má práci, přátelé a koníčky. Vztah s opačným pohlavím pokládá za velmi důležitou součást šťastného života, ale nepokládá za nutné vzdávat se i jiných oblastí života.

2. Ví, že hořká pravda je lepší, než sladké lži

Chytrá žena nechce čekat, až ji muž zavolá někdy pozdě v noci. Nevěří na prázdné výmluvy a růžové brýle rozhodně nejsou pro ni.

3. Drama není její silnou stránkou

Žena, která veřejně ukazuje žárlivé, smutné nebo utrápené scény, není chytrá. Chytré ženy lidem hluboké utrpení neukazují. A vůbec, pokud s mužem trpí, znamená to, že to není její muž.

4. Ona ví, jak naslouchat své intuici

Chytrá žena má nejen vysoký intelekt, ale dokáže také vycítit lež. Oklamat ji, je velmi obtížné a nestojí to vůbec za to.

5. Má svůj vlastní jedinečný styl

Chytrá žena přesně ví, co ji sluší a jak se oblékat a chovat v příslušném prostředí. Nehoní se za proměnlivou módou a nenakupuje zbytečné oblečení a doplňky podle posledních trendů. Vypadá vždy elegantně a je vhodně oblečená.

6. Má své principy

Chytrá žena přesně ví, kde dodržovat pevné zásady, a kde je čas přejít ke kompromisu. Ano, její pohled se může změnit, život je přece složitý a proměnlivý. Ale chytrá žena je paní svého osudu a sama se rozhoduje, jak žít bez strachu z obviňování a hrozeb.

7. Naučila se odpouštět

Chytrá žena po usmíření a odpuštění nikdy nebude vzpomínat a obviňovat na staré křivdy, protože ví, že každý může udělat chybu či klopýtnout.

8. Nežije v minulosti

Chytrá žena ví, že jediné, co jí může dát minulost, je zkušenost. Nežije však v minulosti, ani v budoucnosti, ale v přítomnosti. Ví, že život je příliš krátký na to, aby žila někde jinde.

9. Žije v harmonii se svým tělem

Chytrá žena bude vždy poslouchat své tělo a nedovolí, aby jí někdo diktoval, jak má vypadat. Neustále sleduje svůj zdravotní stav i svou kondici a dodržuje správný životní styl.

10. Vždy je ženou

Chytrá žena si udržuje svou osobnost, trochu sentimentality, optimismu i provokativní ženské esence v lásce, kariéře i v dalších oblastech, v jakémkoliv věku a v každém prostředí. Je zkrátka ženou za všech okolností.

Autor: Mak

10 vlastností, které mají pouze chytré ženy. Chytré ženy se nápadně odlišují od těch ostatním. Není to ve vzhledu ani v penězích, chytrá žena má něco, co
Zdravá výživa

 310 
  Komentáře

YouTube
Obrázek
KOMENTÁŘ