Zdraví

Ledvinová očista pomocí petržele

06.05 2017|Alternativně
Ledvinová očista pomocí petržele

Ledviny jsou jedním z nejdůležitějších orgánů, proto bychom se o ně měli náležitě starat. Celoživotním úkolem ledvin je filtrovat krev od solí, toxinů a jedů, které znečišťují naše tělo. Jistě si dovedete představit, kolik nepořádku se po celoživotní práci v ledvinách nachází.

Všem je určitě jasné, že aby ledviny správně fungovaly, musíme je jednou za čas očistit. Pokud je to možné, tak bychom samozřejmě měli dávat přednost alternativní, přírodní medicíně a prevenci, která není tak invazivní jako chemické léky a chirurgické zákroky. Proto jsme si pro vás dnes připravili recept na přírodní očistu ledvin pomocí petržele.

Co budete potřebovat?

Stačí vám 1 hrnek petržele kudrnky, ideálně z vlastní zahrádky. Omyjte ji, nařežte na menší kousky a zalijte v hrnci 7 hrnky vody. Povařte petržel asi 10 minut a poté ji nechte vychladnout. Vzniklý vývar zceďte, nalijte do láhve a uskladněte v ledničce.

Jak petrželovou očistu používat?

Pijte každý den jednu skleničku petrželového vývaru. Brzy uvidíte ve vaši moči, že se z vašeho těla dostává sůl i ostatní toxiny, které vaše ledviny za ty roky nahromadily. Navíc se začnete cítit mnohem lépe a vitálněji. Petržel je totiž nejlepším přírodním lékem na očistu ledvin a s ledvinami dokáže doslova zázraky. Udělejte něco pro své zdraví i pro zdraví vašich blízkých a recept na očistu ledvin petrželí jim pošlete.

Autor: Liv

Ledvinová očista pomocí petržele. Ledviny slouží jako filtr pro soli, toxiny a nečistoty. Je třeba je čistit, jinak nebudou fungovat. Očista ledvin petrželí je účinný lék.
Zdravá výživa

 305 
  Komentáře

YouTube
Obrázek
KOMENTÁŘ