Zdraví

Zázračný elixír z česneku

30.07 2016|DIY
Zázračný elixír z česneku

Díky tomuto nápoji zemřete na nohou. Na zázračný elixír z česneku budete potřebovat pouze tři ingredience - česnek, med a jablečný ocet. Kombinace těchto složek je impozantní zbraní v boji proti mnoha nemocem.

Léčebné účinky elixíru z česneku

Zázrační elixír z česneku si poradí s astmatem, artritidou, vysokým krevním tlakem, neplodností, impotencí a dokonce i rakovinou. Léčebný nápoj posiluje imunitní systém, díky čemuž snižuje hladinu špatného cholesterolu v krvi.

Recept na elixír z česneku otestovalo mnoho pacientů a po dvou týdnech nepřetržitého používání směsi česneku, medu a octa se u nich výrazně zlepšily jejich problémy. Tento zázračný nápoj nemá žádné vedlejší účinky, a je vhodný nejen pro ty, co mají zdravotní problémy. Dokonce i zcela zdraví lidé mohou využít léčebných účinků elixíru, například k ochraně před sezónními infekcemi a posílení ochranných vlastností organismu.

Výroba elixíru z česneku

K výrobě léčivého elixíru budete potřebovat 1 šálek jablečného octa, 1 šálek čerstvého přírodního medu a 10 stroužků česneku. Česnek oloupejte, rozmixujte celé stroužky česneku s octem a medem a dejte směs do uzavíratelné sklenice. Udržujte léčivý elixír v lednici.

Užívejte dvě polévkové lžíce denně. Můžete je pít rozředěné ve vodě nebo v čaji. Důležité je nepít nic minimálně 15 minut po požití. Účinky léčivého česnekového elixíru pocítíte již po pěti dnech. Zmizí fyzická slabost, bolesti hlavy, zlepší se trávení a celkový fyzický stav.

Česnekovým elixírem se mohou léčit všichni, kdo trpí anémií, nespavostí, astenickým syndromem, časným stádiem rakoviny a podobně. Léčivý nápoj je skvělý také jako prevence před nástupem chladného počasí.

Zázračný elixír z česneku. Díky tomuto nápoji zemřete na nohou. Na zázračný elixír z česneku budete potřebovat pouze tři ingredience - česnek, med a jablečný ocet.
Zdravá výživa

 307 
  Komentáře

YouTube
Obrázek
KOMENTÁŘ