Zdraví

8 znamení, že jste silnou osobností

06.06 2016|Osobní rozvoj
8 znamení, že jste silnou osobností

Bojí se vás lidé? Možná ve vás vidí silnou osobnost! Když se lidé setkávají se silnou osobností, většinou špatně rozumí, s jakým typem osobnosti se vlastně setkali.

Někdo si myslí, že jste despotičtí a arogantní. Jiný vás pokládá za neslušného. Ale my víme, že vám jen prostě nerozumí. Uvnitř duše jste totiž měkcí a načechraní jako kotě. To lidé s dominantním charakterem vám kazí pověst. Vy se totiž nehoníte za vítězstvím přes mrtvoly, jen prostě nenecháte druhé, aby po vás šlapali.

Lidé s vámi často jednají opatrně. Ale je to jen proto, že nechápou, jak se vám daří být tak jistými, když se nesnažíte svými činy ani názory zavděčit každému. Zdravé zdraví pro vás dnes má 8 znaků toho, že jste silnou osobností.

1. Netrpíte výmluvy

Nesnášíte výmluvy. Nemáte nejmenší zájem poslouchat něčí kňučení nad tím, že to či ono nevyšlo a jaké by to bylo kdyby... Raději se zaměřujete na své schopnosti a na to, jak získat ještě více. Jistě, že existuje mnoho důvodů, proč něčeho nelze dosáhnout. Avšak důvodů, proč je třeba to udělat, je milionkrát více.

2. Jste velmi opatrní s výběrem lidí, které pustíte do svého života

Nespoléháte se na stanoviska ostatních o tom, kdo jste, co jste a co umíte. Jste si vědomi toho, kdo jste. Díky tomu dokážete říct lidem to, co potřebují slyšet. Dokonce, i když jste stále neobjevili, kdo přesně jste, nepotřebujete přítele, šéfa ani někoho příbuzného, aby vám to řekl. Jste schopní na to přijít sami.

3. Nemůžete nečinně přihlížet tlachání

Jste-li silnou osobností, je vaše hlava plná nápadů a vy nechcete ztrácet čas poklidnými rozhovory a drby o přátelích, když mezitím můžete měnit svět. Občas možná nechcete klábosit, protože nevíte, co říct, ale to není tenhle případ. Prostě jen nechcete ztrácet čas a zabíjet si mozkové buňky zbytečnostmi.

4. Nejste necitliví, hloupí ani nevzdělaní

To, že jste silný člověk, neznamená, že jste necitlivý, hloupý nebo nevzdělaný. Silní lidé jsou naopak citliví a erudovaní. Obvykle věnují spoustu úsilí a času tomu, aby se naučili používat svou mysl k dobrým věcem. Z toho důvodu nemohou vydržet, když lidé posuzují něco, čemu absolutně nerozumí. Silné osobnosti nepoužívají své znalosti k manipulaci s lidmi. Ale hloupé řeči je mohou vyprovokovat.

5. Umíte naslouchat

Víte velmi dobře, jak naslouchat druhým. Mohlo by se zdát, že to ostatní ocení. Ale ve skutečnosti si často musíte zvykat na to, že takovéto pozorné naslouchání může ostatní vyděsit.

6. Nepotřebujete pozornost

Nikdy se nesnažíte být středem pozornosti. Ale i přesto vaše silná osobnost ostatní přitahuje. Nikdy se nesnažíte hledat přátelé, většina sociálních kontaktů které máte, vznikla náhodně, bez jakéhokoliv podnětu z vaší strany.

7. Jste nebojácní

To neznamená, že nikdy nemáte strach. Jen se strachem umíte lépe pracovat. Za prvé jej nedáváte tolik najevo, jako ostatní. A za druhé strachu nedovolíte, aby nad vámi vyzrál a zabránil vám žít tak, jak chcete.

8. Zranitelnost považujete za příležitost

Zranitelnost je pro vás důvodem něco zlepšit. Velmi dobře znáte své chyby a slabá místa. Na rozdíl od ostatních se jich nebojíte. Naopak, snažíte se z nich poučit, nebo ještě lépe, je pozitivně využít. Víte, že pokud se někdo bojí jednat, tak nejen, že nežije, ale ani neexistuje. Samozřejmě, že někteří lidé zjišťují, že je těžké zůstat ve vaší blízkosti. Je to obtížné především proto, že když rostete, tak chcete, aby ostatní rostli s vámi.

8 znamení, že jste silnou osobností. Bojí se vás lidé? Možná ve vás vidí silnou osobnost! 8 znaků toho, že jste pro ostatní lidi silnou osobností
Zdravá výživa

 312 
  Komentáře

YouTube
Obrázek
KOMENTÁŘ