Zdraví

7 chyb, které ve vztazích dělá 99 % žen

7 chyb, které ve vztazích dělá 99 % žen

Víte, proč nepořádám konzultace s páry? Protože mě o to muži zpravidla žádají, aby si dokázali, že jsou v pořádku. A nic dalšího od psychologa nečekají. Myslím si, že muži reagují pouze na ženy. Pracuji pouze s ženami proto, že věřím, že když se změní žena, změní se i její vztah muže k ní. V následujících řádcích popisuji 7 chyb, se kterými jsem se u žen kdy setkala.

Chyba č. 1 - Příliš poučujete a moralizujete

Zásadní chybou žen ve vztahu je, že příliš mnoho mluví, poučují a moralizují. A není to jen v řeči. Například, místo toho, aby ženy objasnily důvod svého smutku, často říkají: "Já ti řeknu, co je správně. Já to vím. Ty vůbec nevíš..." Začne to kázáním například v autě, ale pokračuje to i dál. Pak se vrátí domů, nají se, pomilují se a ráno se to všechno opakuje - neustálý vodopád výčitek a pouček.

Chyba č. 2 - Chodíte z extrému do extrému

Další chybou velké většiny žen je neustálé zacházení do extrému - ženy jsou buď absolutně nedostupné, nebo vždy k dispozici.

Existují dva momenty: Když je žena intimně dostupná svému partnerovi, bez ohledu na jeho chování. V tomto případě ztrácí hodnotu u sebe samé i u svého partnera. A druhá varianta, když žena naopak zastává tvrdou pozici vedoucího nebo matky v rodině, vytrácí se sexuální touha. Protože v hlavě muže jsou "máma" a "sex" dvě rozdílné věci. Máma slouží k lásce a na sex pak muž hledá jinou ženu.

Žena - to je kombinace dívky a matky. Celkově by měla být spokojená, harmonická a flexibilní. Máma nemůže být flexibilní, protože si musí pořád dělat starosti a dávat vše do pořádku. Dívka nemůže být flexibilní, protože je ještě hloupá. Když se to žena naučí chápat, má vyhráno.

Ženy často čekají, že přijde muž, který vyřeší jejich problémy a vše bude v pořádku. Ale to se nestane. Protože láska je základní potřebou a základní potřeby můžeme splnit jen sami sobě. A pokud žena není schopna zajistit si základní potřeby sama, zvýší v muži odpor. I když to vypadá, že žena postupuje jak má, i muž plní svou roli, jak se říká v časopisech, ale žena cítí, že něco není v pořádku, a to povede k tomu, že se rozejdou.

Chyba č. 3 - Ponižujete muže

Ženy se často snaží mužům dát najevo, že nejsou v souladu s jejich představami. Neustále opakuje tvrzení jako: "Jsi líný", "Jak dlouho si myslíš, že to budu trpět", "Nikdy nevyděláš pořádné peníze", "Kdy už se konečně rozhodneš?" Takové chování ženy vede k tomu, že se k ní muž nechce vracet.

Je to stejné, jako bychom tygra každý den bili tlapou a říkali mu, že není silný, ani tygr. Navrhuji, aby ženy používaly spíše fráze, jako: "Víš, že jsem smutná," "Víš, že jsem velmi rozrušená, protože jsem ti už vysvětlila, jak je to pro mě důležité v naději, že mi budeš rozumět. "

Tímto způsobem žena děla muže odpovědným za svůj stav. To je velmi důležité, protože všechny ženy čekají na spravedlnost. Muž je naprosto pohodlná bytost, která nemá příliš ráda další povinnosti. A pro silnější polovinu lidstva je mnohem jednodušší, aby se žena cítila pohodlně, než aby byl odpovědný za to, že ona je smutná.

Chyba č. 4 - Neuvědomujete si, co je to štěstí

Partnerští poradci často řeší, proč dívky s velmi odlišnými statusy, věkem, zkušenostmi i vzděláním dělají stále dokola stejné chyby. A jaký je jejich závěr?

Velkou odpovědnost nesou rodiče. Rodiče by měli dát svým dcerám zkušenost štěstí, ve kterém se ona později ztotožní ve společnosti. Rodiče často děti neučí, co je to pocit štěstí. A když dívka začne žít dospělý život, neví, jak takové štěstí vypadá. Ona už rozumí, že za dobré známky nebo chování může získat nějakou odměnu. Ale nerozumí, jak štěstí funguje jako celek.

Pokud potká nějakého muže, který ji řekne, že on je štěstí, uvěří. Vezme ho k sobě na 2-3 roky, ale štěstí nějak nepřichází. Hlavním úkolem rodičů je zprostředkovat svým dětem, co je to štěstí. Jestliže se žena vzdělává a kultivuje svůj smysl pro klidné radosti, řeší hned dva problémy najednou.

Chyba č. 5 - Nevychováváte v dětech lásku a náklonnost

Můj přítel má tříletou dceru. Když k němu přichází, okamžitě projevuje lásku. Zkrátka a dobře, příroda ukazuje vzorec chování dívky. V případě, že by se tak žena chovala po celou dobu, muž by neměl žádnou šanci zůstat lhostejný. Ale kam všechny ta láska s věkem mizí? Proč, když začnete mluvit se ženou, budete potřebovat moře času, aby se naučila vás mít ráda. Když byly ženy malými dívkami, dělaly to přitom tak nevědomě. Proč je třeba je to znovu učit?

Na vině jsou špatné zkušenosti z předchozích vztahů. Když dívku párkrát podvedou, začne při jakémkoliv dalším podezření přemýšlet. Když se do ní vžijeme, stačilo by ze strany muže laskavé slovo a vše by bylo v pořádku.

Stejně to funguje u našich dětí. Když vaše dítě pláče, nikdy byste mu neměli říkat, že je to kvůli nesmyslu. Je třeba mu říct, že je to na místě. Je třeba se do něj vcítit a dát mu najevo, že jste s ním. Odpusťte si moralizování.

Chyba č. 6 - Nenecháte muže mluvit

Muž by se měl naučit mluvit. Pokud by nemluvil, žena by se cítila zbytečná. Problém je v tom, že muži plánuji sami a s ženami o svých plánech nediskutují. Muž neřekne: "Dnes jsem pracoval na tom, abychom si za tři roky koupili dům." On na tom prostě pracuje.

V očích muže to funguje tak, že přijde domů, jeho žena mu nachystá polévku a on ví, že ji miluje. Ale ženám to není jasné. Ženy se ptají: "Jak mám vědět, proč se na mě tak dívá, proč přichází pozdě a proč spí v jiné místnosti."

Když se na tuto otázku zeptám mužů, obvykle říkají: "Ale já jsem přece s ní! Vše je v pořádku." S ženami je potřeba mluvit. Je třeba jim říct: "Jsem unavený. Připrav mi prosím takovou a takovou večeři." A žena bude šťastná. Jak muže přimět, aby s vámi takto komunikovali?

Problém je v tom, že ženy vidí detaily, ze kterých se skládá celkový obraz. A muži vidí zase ten obraz. Když žena něco dělá a ptá se muže: "No, co myslíš?" - v hlavě u něj proběhne výbuch. Muž myslí, že pokud teď ženě neřekne správnou odpověď, bude scéna.

Existuje jedna dobrá hra. Když vás muž požádá například o to, kde má košili nebo kde je čaj, řekněte mu následující:" Řeknu ti, kde je čaj, když mi řekneš tři pro mě důležitá slova a za pět láskyplných slov ti řeknu, kde je tvoje košile. Nakonec i u vás to budou krásné okamžiky.

Chyba č. 7 - Neuvědomujete si svou krásu

Proč ženy před tím, než jdou na ulici, stojí několik hodin před zrcadlem, aby vypadaly před cizími trochu lépe, ale nenajdou si čas na to, aby vypadaly lépe pro svého muže? Je to proto, že ženy jsou znepokojeny veřejným míněním. A muž už k němu nepatří.

Pro ženy je mnohem důležitější, když cizí muž řekne jejich muži, že má krásnou ženu, než když to jejich muž řekne přímo jim. Není to úplně správně a ženy by se měly tohoto přístupu zbavit. Myslím si, že být krásná, to je pro ženu práce na celý život, a to bez ohledu na to, kolik jí je let, či pro koho pracuje.

Autor: Psycholožka Anna Iotko

7 chyb, které v partnerských vztazích dělá 99 % žen. Co dělají ženy ve vztazích špatně? Patříte k 99 % žen, které dělají ve vztazích stejné chyby?
Zdravá výživa

 302 
  Komentáře

YouTube
Obrázek
KOMENTÁŘ