Zdraví

10 znaků, jak poznáte, že jste našli pravou lásku

10 znaků, jak poznáte, že jste našli pravou lásku

Je krásný večer a vy sedíte v houpací křesle a radujete se ruku v ruce s tím, koho milujete nejvíce. Máte několik vrásek a šedivých vlasů, ale máte pocit, že jste krásnější a živější než kdy jindy. Osoba, kterou držíte za ruku, je jedním z důvodů. Zmínila jsem se, že jste dnes překonali sedmdesátku?

Tak vypadá vaše budoucnost, pokud jste našli tu pravou lásku. Její úsměv je i ten váš. Vaše největší radost pochází ze všeho, co ji dáváte. Vše, co jste si darovali navzájem, jste obdrželi jako dar a oba jste se s věkem stali mladšími. Zde je 10 znamení, že jste našli pravou lásku svého života.

1. Nehledali jste ji

Pravá láska existuje a je to největší dar ze všech, který je sdílený svobodně a bez očekávání. Jste frustrovaní hledáním? Přestaňte hledat a začněte dávat. Zkuste světu darovat dary, které budete sdílet, aniž byste něco očekávali na oplátku. Dělat věci bezpodmínečně a pro dobro ostatních je ta nejlepší cesta k nalezení čisté a bezpodmínečné lásky se svou spřízněnou duší. Neztrácejte víru.

2. Nepřestali jste být zvědaví

Zrodili jsme k hraní. Páry, které si hrají, zůstávají spolu. Je to o tom, jak se učíme. Je to o tom, jak testujeme hranice a smysl tajemného světa. Společné zkoumání a objevování světa vytváří v páru neustálou vášeň a nadšení. Je to způsob, jak zůstat s tím koho milujeme navždy svázání. Hra je nejvyšší forma výzkumu.

3. Vyřešili jste vážné emocionální problémy

Láska je bezpodmínečná, že jo? Takže, když už jste ji našli, nespoléhejte na to, že bude léčit vaše staré nejistoty. To je neudržitelné. Pokud jste našli pravou lásku, pravděpodobně jste tvrdě pracovali na překonání rán, které jsou zodpovědné za vaši nejistotu.

A vaše láska určitě udělala to samé se svými nejistotami. Pokud to máte za sebou, jste připraveni na nejtěžší část manželství, a to celoživotní růst. Ten by byl nemožný, kdybyste trávili většinu svého času vzájemným lízáním si svých starých ran.

4. Našli jste svůj účel

Každý z nás je obdařen speciálními talenty. Když prozkoumáme co nejvíce našich talentů, jsme na cestě k objevení a prožití účelu, pro který jsme se narodili. Pokud žijete ve verzi svého života, která není úplně upřímná k vašim nejhlubším potřebám a přáním, budete se cítit prázdně a falešně.

Žít život tímto způsobem je velmi neuspokojivé a neudržitelné. Dokud budete hledat co nejvíce z vašich talentů, budete mít tendenci hledat naplnění v jiných lidech. Pokud jste našli jeden životní účel, pravděpodobně jste při jeho plnění našli i svou pravou lásku. Pokud jste ji ještě nenašli a svůj účel už znáte, je pravděpodobné, že k tomu směřujete.

5. Vaše vztahy vzkvétají

Pokud jste našli toho pravého nebo tu pravou, zlepšily se i vaše životní vztahy s rodiči, sourozenci, přáteli či domácími mazlíčky. Pravá láska zdvojnásobí vaši integritu, nezištnost, trpělivost i tvořivost, takže jsme blíž k sobě a máme osobě, kterou milujeme, co nabídnout. Toxické vztahy, které se zdají být dobré na povrchu, tímto testem zpravidla neprojdou.

6. Exponenciálně rostete

Láska vašeho života vás bude milovat bezpodmínečně, ale to neznamená, že se ona nebo on nebude snažit vás tlačit tam, kde se budete mít lépe. Ve skutečnosti jste tu jeden pro druhého, abyste odráželi své nedostatky. Osobní růst se stane vaší prioritou číslo jedna. A je to tak správně, protože celoživotní láska je stejná jako celoživotní růst. Nemůžeme doufat, že naše láska nebude zrcadlit naše nedostatky.

7. Váš vztah charakterizuje hloubka

Neexistuje nic takového jako pravá láska na první pohled. Skutečná láska má daleko do romantického klišé ala Hollywood. Není tak přitažlivá a vzrušující, což je v naší kultuře zaměřené na okamžité uspokojení těžké pochopit a v mnohých to vyvolává zklamání.

Pravá a hluboká láska není závislá. Vychází ze svobodného rozhodnutí. Partneři po vztahu touží, avšak nepředstavuje pro ně životně důležitou potřebu. V přímém kontrastu k výroku: „Miláčku, nemohu bez tebe žít,“ stojí: „Nesmysl, samozřejmě, že bych bez tebe dokázal žít, kdybych musel. Ale protože tě miluji, chci žít právě s tebou.“

Lidé často vstupují do vztahu s tím, že jim něco chybí a ten druhý jim to "něco" má doplnit. Často však zjišťujeme, že čím méně lásky člověk ve svém srdci má, tím více si cení idealizované romantické lásky. Ve skutečnosti je to ovšem jinak.

Pokud lidé vstupují do vztahu s tím, že jim ten druhý musí doplnit jejich poloprázdné srdce, jejich láska se nesčítá, ale násobí. Když se pak sejdou dva se srdcem napůl prázdným, vynásobí se jedna polovina krát jedna polovina a je z toho jedna čtvrtina. Prázdnota krát prázdnota nevytváří celek, nýbrž ještě větší prázdnotu.

Naopak pravá láska se s časem prohlubuje a vyzrává. Pravá láska, která vydrží na celý život, hoří pomalu, nejsou tam žádné exploze. Pravou lásku můžete najít v osobě, kterou znáte po celá léta. Někdy to trvá dlouho, než vznikne, ale o to déle pak trvá. Pravou lásku utváří mnoho maličkostí, které vznikají postupně. Všechny tyto maličkosti pak ve vzájemné kombinaci vytvoří zcela unikátní dílo.

8. Jste plni energie

Teď nemluvím o tom, jak se cítíte po dvou týdnech nebo dvou měsících. Pokud jste objevili pravou lásku, pak budete mít víc energie než kdy jindy i po 2 nebo 20 letech. Když se milujete bezpodmínečně, můžete libovolně dávat.

Toxické vztahy jsou naopak charakteristické kanálem, kterým energie utíká. Lidé v toxických vztazích zůstávají pohromadě, i když žijí jako zombie a život jim pak utíká mezi prsty.

9. Jste nadšení budoucností

Pravá láska odráží náš smysl života, protože láska a život jsou neoddělitelně spojeny. Probouzí v nás kreativitu a chuť tvořit. Pokud váš vztah přináší nový život, pak máte určitě víru v budoucnost se svým partnerem nebo partnerkou.

Někdy je snadné si představit společný život na základě vašich nerealistických očekávání nebo idealistického způsobu pozorování věcí. Pokud se však pokusíte být na sebe trošku tvrdí a začnete se na váš vztah dívat bez růžových brýlí, můžete spatřit to, jak může vaše budoucnost opravdu vypadat.

Pokud jste z toho, co uvidíte i přesto nadšeni a chcete s tím člověk jít po celý život bok po boku, pak jste pravděpodobně našli toho pravého/pravou. Mnohem těžší, než si představit společnou budoucnost, je pro vás představit si budoucnost bez sebe.

10. Ne vždy jste za jedno

Pravá láska neznamená, že nikdy na svého partnera nebudete naštvaní kvůli malým výstřednostem. Ale tyhle věci vám budou pomáhat rozvíjet trpělivost a toleranci. Pokud jde o velké věci, jako hodnoty a životní styl, tam bude váš vztah vyrovnaný.

Máte-li nějaké životní hodnoty, pak je bude mít i vaše láska. Pokud potřebujete být respektování a oceňováni, pak o to vašeho partnera nebo partnerku nebudete muset prosit. Pokud si myslíte, že Bůh je zdrojem vašeho smyslu a štěstí, pak na to bude mít stejný názor i vaše láska. Zkrátka a dobře, v životně důležitých věcech budete za jedno.Autor: Mak

10 znaků, že jste našli pravou lásku. Vaříte v pravou lásku? Věřte, že existuje. Podívejte se na 10 bodů, jak se pozná pravá láska a ověřte si, zda jste ji našli.
Zdravá výživa

 302 
  Komentáře

YouTube
Obrázek
KOMENTÁŘ