Zdraví

10 faktů, které potřebujete vědět o pravé lásce

10 faktů, které potřebujete vědět o pravé lásce

Pravá láska je magická. Někdo v ní věří a někdo zase ne. Ať je to tak nebo onak, pravá láska má několik pravidel, které byste měli znát, abyste ji zbytečně nehledali na špatných místech. Zdravé zdraví pro vás dnes má 10 faktů, které potřebujete o pravé lásce vědět.

1. Opravdová láska neznamená být stejný jako partner

Nezamilovávejte se nebo si nemyslete, že jste zamilovaní jen proto, že chcete najít sami sebe. Vašim cílem není být něčí druhou polovinou, ale být sám sebou. Nenechte se příliš ovlivňovat svým partnerem. Nemusíte být fanouškem číslo jedno jeho oblíbené skupiny nebo přečíst všechny jeho oblíbené knihy. Udržujte si své zájmy a koníčky a budete pro svého partnera mnohem zajímavější, než kdybyste jej kopírovali.

2. Láska k sobě je nejlepším způsobem, jak najít pravou lásku

Zní to jako klišé, co vám vaše maminka nebo přítelkyně říká pokaždé, když pláčete se zlomeným srdcem, ale je to pravda. Musíte se nejdříve naučit milovat sami sebe, než budete moci milovat někoho jiného. Musíte se naučit být se sebou spokojeni, a to i když máte zrovna špatný den. Musíte vědět, kdo opravdu jste tam hluboko uvnitř a co chcete dělat se svým životem. Mít se rád a vědět, co v životě chcete, je pro vašeho budoucího partnera opravdu dobrý benefit.

3. Pravá láska není náročná

Váš partner by vás nikdy nevyměnil, pokud by vás opravdu miloval. A pokud opravu milujete svého partnera, neměli byste o jeho výměně přemýšlet ani vy. Jste ve vztahu, protože se sobě navzájem líbíte a je vám spolu příjemně. Přijímáte se takoví jací jste a vaše láska funguje, aniž byste pro ní dělali všelijaké psí kusy.

4. Opravdová láska vám umožní být sami sebou

Být sám sebou před svým partnerem může být děsivé. Probuzení bez make-upu, rozcuchané vlasy, nemoc, chrápání, kruhy pod očima, špatná nálada a mnoho dalšího je něčím, čemu se většina lidí chce v partnerském vztahu vyhýbat co nejdéle to půjde. Ale neměli byste se toho tolik bát. Když jste zamilovaní, je pro vás partner krásný v jakékoliv situaci a platí to i naopak. Pokud vás partner miluje i v situacích, ve kterých jste to vy, bez jakékoliv masky, pak to ukazuje na to, jak moc vás má rád.

5. Pravá láska přichází přirozeně

Máte pochybnosti o svém partnerovi? Nejste si jisti, jestli je to ten pravý? Pokud na sebe máte příliš mnoho otázek ohledně svého partnera a vaší společné budoucnosti, pak to pravděpodobně nebude láska. Když prožíváte opravdovou lásku, nemusíte se na nic ptát. Je pro vás přirozené být se svým partnerem a víte, že společně můžete dosáhnout jakéhokoliv snu, který jste si vysnili.

6. Chcete-li lásku dostávat, musíte ji i dávat

Nemůžete být v láskyplném vztahu, když se držíte zpátky. Nelze používat lásku jako trumf při vyjednávání. Neříkejte svému partnerovi miluji tě jen tehdy, když udělá něco dobrého. Nebuďte k němu chladní, když udělá chybu. Musíte ho milovat po celou dobu, bez ohledu na jeho slova nebo akce, protože pravá láska je bezpodmínečná. Dáte-li partnerovi hodně lásky, on vám ji vrátí a dá vám ji ještě víc.

7. Opravdová láska je založena na přátelství

Nemusíte být se svým partnerem nejlepšími přáteli od mateřské školky, aby vám vaše láska vydržela, ale musíte být přátelé. Musíte být schopni společně komunikovat, smát se, užívat si vzájemně své přítomnosti. Fyzická vášeň totiž časem zeslábne, ale jen dobré přátelství může trvat věčně. Investujte proto čas i námahu do toho, aby z vás byli dobří přátelé.

8. Pravá láska trvá

Vzpomeňte si na ty neformální vztahy, které skončily kvůli hloupostem. Tyto vztahy byly nezralé a v podstatě se v nich ani nejednalo o pravou lásku. Když prožíváte opravdovou lásku, všechny problémy, které by vás jindy skolily, jsou jen malé hrbolky na silnici. Žádný z nich není nepřekonatelný. Navíc, vy jste víc než ochotni je překonat, abyste se svou láskou mohli zůstat pohromadě.

9. Pravá láska je věrná

Být přitahován k jiným lidem je lidská přirozenost. To, že se otočíte po atraktivní kolemjdoucí neznamená, že jste nevěrní. Nedovolte, aby jste se v těchto situacích cítili provinile. Váš vztah trvá tak dlouho, dokud jste svému partnerovi věrni. Když opravdu milujete, tak nechcete být s nikým jiným. Neumíte se představit ani den bez své lásky. A něco jako nevěra je pro vás naprosto nepřípustné.

10. Vy jste láskou svého života

Nezapomeňte, že musíte milovat sami sebe. Sebeláska je důležitá, ale není to něco, čeho byste měli dosáhnout, a pak to vyhodit, jakmile získáte vysněného partnera. Musíte se mít rádi celý svůj život. Zůstaňte sami sobě věrní na celý život.Autor: liv

10 faktů, které potřebujete vědět o pravé lásce. Pravá láska je magická. Někdo v ní věří a někdo zase ne. Ať je to tak nebo tak, pravá láska má několik pravidel, které byste měli znát
Zdravá výživa

 315 
  Komentáře ( 4 )

YouTube
Obrázek
KOMENTÁŘ
lenka|17.12 2017 21:48
dobriden muzuse zaptat sem opustila 4letej stach kuli tomu zasem se zamilovala dojiniho kesli sem idela spravne nebone protoue toho kluka comam sime nevsime a mam pocit ze neni pravej
Odpovědět
 1 
Jan|21.06 2018 09:58
Nauč se česky a pak si nech radit.
Odpovědět
 2 
Renata Zubková|07.07 2021 01:12
Dobrý den chci se zeptat přítel tvrdí že mě nemiluje ale já si říkám proč mě vlastně líbá???mohu se zeptat proč?
Odpovědět
 0 
Monika|01.11 2021 23:54
Zeptala jste se ho? Vztahy mužů jsou podvědomně založeny na chtíči. Né že bych jim chtěla křivdit. Je to jejich podstata.
Odpovědět
 0