Zdraví

Může být vztah se starším mužem perspektivní?

„Co on má a já ne?“ může napadnout zhrzeného mladíka, kterému jeho přítelkyni odloudil starší muž. Většinou bývá taková situace pro mladého muže traumatizující, pokud se s tím nevyrovná například podle úsloví: „ Pro jedno kvítí slunce nesvítí“ a celou epizodu uzavře tím, že se jde s kamarádem opít.

Co přináší mladým ženám vztah se starším mužem?

Tak jej necháme svému osudu, však on se z té kocoviny vyspí. Nás bude spíše zajímat to, co imponuje mladé dívce na prošedivělém elegánovi. Jistě to nebude pouze o šedinách, které starším mužům zatraceně sluší. A oni to moc dobře vědí! U zralého muže hledají mladé ženy pocit bezpečí a opory. Takový starší muž je nejen finančně zabezpečený, ale má ve většině případů vybudováno i určité postavení. Nelze opomenout, že tito chlapíci jsou protřelí životem. Umí ženám šeptat věci, které si ony přejí slyšet. Není nic příjemnějšího, než zaslechnout u sklenky vína něco o tom, jak to mladé dívce sluší, jak je okouzlující a přitažlivá. Starší muž se velmi rád chlubí mladou partnerkou a lichotí mu obdivné pohledy ostatních mužů.

Má vztah se starším mužem perspektivu?

Jaká je však perspektiva takového vztahu? Jak dlouho bude mladé přítelkyni starší muž stačit? A není řeč pouze o sexu. Při dnešních možnostech užívání podpůrných prostředků to až takový problém jistě není. Co však časem problém může být, je přirozené stárnutí organizmu staršího muže. Čas prostě nezastavíme. To skutečně není v našich silách. Mladá dívka se chce jít bavit, chce trávit čas ve společnosti. A náš starší muž? Zpočátku nepřizná za nic na světě, že by se raději uvelebil v poloze ležmo na pohovce a „hluboce se zamyslel“ . A to tak, že mladice na něj mlaská, třepe s ním a vybízí jej k tomu, aby tak hlasitě nechrápal. Také mu jemně naznačí, „že se nudí, aby s tím něco udělal a to nejpozději ihned“.

Důležité je se cítit šťastně

Časem se starší muž s únavou a ubývající energií přestane tajit. Velmi pečlivě by měli partneři probrat případné rodičovství. I když výjimky existují. Také starší muži se dokážou bez problémů věnovat svým malým ratolestem a mnohdy předčí v roli otců i daleko mladší muže. Jenže mladé ženě nikdo nezaručí, že v případě vztahu se starším mužem to bude právě takto. Milé dívky a mladé ženy. Pokud si uvědomíte rizika, která ze vztahu se starším mužem vyplývají, a přesto vás jeho láska uspokojuje, pak je vše v pořádku. Protože nejdůležitější je, abyste se cítily šťastné. A může vám být srdečně jedno, co si o vašem vztahu myslí ostatní.

Autor: Liv

Může být vztah se starším mužem perspektivní? Co mladým dívkám přináší vztah se starším mužem. Má vztah se starším mužem oboustrannou budoucnost?
Zdravá výživa

 303 
  Komentáře
YouTube video
Přidat obrázek
PŘIDAT KOMENTÁŘ