Zdraví

Může být vztah se starším mužem perspektivní?

Může být vztah se starším mužem perspektivní?

„Co on má a já ne?“ může napadnout zhrzeného mladíka, kterému jeho přítelkyni odloudil starší muž. Většinou bývá taková situace pro mladého muže traumatizující, pokud se s tím nevyrovná například podle úsloví: „ Pro jedno kvítí slunce nesvítí“ a celou epizodu uzavře tím, že se jde s kamarádem opít.

Co přináší mladým ženám vztah se starším mužem?

Tak jej necháme svému osudu, však on se z té kocoviny vyspí. Nás bude spíše zajímat to, co imponuje mladé dívce na prošedivělém elegánovi. Jistě to nebude pouze o šedinách, které starším mužům zatraceně sluší. A oni to moc dobře vědí! U zralého muže hledají mladé ženy pocit bezpečí a opory. Takový starší muž je nejen finančně zabezpečený, ale má ve většině případů vybudováno i určité postavení. Nelze opomenout, že tito chlapíci jsou protřelí životem. Umí ženám šeptat věci, které si ony přejí slyšet. Není nic příjemnějšího, než zaslechnout u sklenky vína něco o tom, jak to mladé dívce sluší, jak je okouzlující a přitažlivá. Starší muž se velmi rád chlubí mladou partnerkou a lichotí mu obdivné pohledy ostatních mužů.

Má vztah se starším mužem perspektivu?

Jaká je však perspektiva takového vztahu? Jak dlouho bude mladé přítelkyni starší muž stačit? A není řeč pouze o sexu. Při dnešních možnostech užívání podpůrných prostředků to až takový problém jistě není. Co však časem problém může být, je přirozené stárnutí organizmu staršího muže. Čas prostě nezastavíme. To skutečně není v našich silách. Mladá dívka se chce jít bavit, chce trávit čas ve společnosti. A náš starší muž? Zpočátku nepřizná za nic na světě, že by se raději uvelebil v poloze ležmo na pohovce a „hluboce se zamyslel“ . A to tak, že mladice na něj mlaská, třepe s ním a vybízí jej k tomu, aby tak hlasitě nechrápal. Také mu jemně naznačí, „že se nudí, aby s tím něco udělal a to nejpozději ihned“.

Důležité je se cítit šťastně

Časem se starší muž s únavou a ubývající energií přestane tajit. Velmi pečlivě by měli partneři probrat případné rodičovství. I když výjimky existují. Také starší muži se dokážou bez problémů věnovat svým malým ratolestem a mnohdy předčí v roli otců i daleko mladší muže. Jenže mladé ženě nikdo nezaručí, že v případě vztahu se starším mužem to bude právě takto. Milé dívky a mladé ženy. Pokud si uvědomíte rizika, která ze vztahu se starším mužem vyplývají, a přesto vás jeho láska uspokojuje, pak je vše v pořádku. Protože nejdůležitější je, abyste se cítily šťastné. A může vám být srdečně jedno, co si o vašem vztahu myslí ostatní.

Autor: Liv

Může být vztah se starším mužem perspektivní? Co mladým dívkám přináší vztah se starším mužem. Má vztah se starším mužem oboustrannou budoucnost?
Zdravá výživa

 303 
  Komentáře ( 1 )

YouTube
Obrázek
KOMENTÁŘ
Martina|29.11 2020 11:40
měla jsem staršího chlapa a ze začátku to bylo dobrý. Jenže pak přišly problémy s erekci, takže jsem pořád kupovali přípravky, pak moc dlouho nevydržel a už to šlo... Vyměnila jsem ho za mladšího
Odpovědět
 0