Zdraví

Těhotenství


Těhotenství
V rubrice těhotenství se zabýváme vším, co ženy provází od rozhodnutí počít miminko, přes otěhotnění, těhotenství, až po samotný porod a šestinedělí.

Jak otěhotnět

Pravidelně pro vás připravujeme mnoho přírodních i lékařských typů jak otěhotnět, jak řešit neplodnost nebo jak zvýšit šanci otěhotnět. Hledáme pro vás přírodní prostředky, které by otěhotnění podpořily a dovedly do zdárného konce i rady lékařů, jak postupovat, aby šlo vše hladce.

První příznaky

V naší rubrice se samozřejmě dozvíte i jak poznat první příznaky těhotenství, až už jde o typické příznaky nebo takové, které se vyskytují výjimečně. Můžete sdílet i své názory a zkušenosti, které by pomohly těhotenství identifikovat i ostatním ženám.

Těhotenství týden po týdnu

Kromě výše uvedeného můžete zjistit informace o těhotenství týden po týdnu. Dozvíte se, jaké změny u vás v každém týdnu budou probíhat, jak se vyvíjí vaše miminko a co potřebuje. V neposlední řadě se věnujeme i samotnému porodu a přípravě na něj a následnému šestinedělí, které je pro nastávající maminky také důležité.