Zdraví

Zdravé recepty, zdravé potraviny


Zdravé recepty, zdravé potraviny

Zdravé recepty

V této kategorii se budeme jak už napovídá název věnovat zdravému vaření. Denně pro vás připravujeme skvělé zdravé recepty, které vám dodají potřebnou denní dávku vitamínů, minerálů i stopových prvků, díky čemuž budete celý den plní energie. Ve zdravých receptech najdete tipy na zdravé snídaně, svačiny, obědy, večeři i drinky.

Doporučíme recepty lidem s cukrovkou, celiakii, vysokým cholesterolem i těm, kteří chtějí jen žít podle zásad zdravého životního stylu. Zdravý životní styl je dobré dodržovat nejen během zdravotních problémů, ale také například během těhotenství nebo velkém fyzickém výkonu.

Zdravé potraviny

Samozřejmostí při zdravém vaření je používání zdravých potravin. Do receptů se snažíme zahrnovat pouze zdravé potraviny, které neobsahují zbytečné chemické látky. Vaříme převážně z ze základních surovin přírodního původu. Snažíme se vyhýbat konzervám a už vůbec nepřipouštíme polotovary. Mnoho zajímavých informací se u nás na webu dočte i o potravinách a jejich vlivu na zdraví. Zdravé stravování se bez znalosti zdravých potravin určitě neobejde, proto věnujte čas na prozkoumání i tohoto tématu. Zdravé recepty se vám pak budou lépe vymýšlet i samotným.